Regały magazynowe

Regały magazynowe- Dlaczego akurat regały Helios

W każdym magazynie niezbędne jest zaopatrzenie się w wysokiej klasy meble do przechowywania wszelkiego rodzaju artykułów. Każda firma, która potrzebuje na co dzień magazynu – może być to przedsiębiorstwo usługowe, logistyczne, produkcyjne czy też typowo magazynowe – posiada odrębne procedury odnośnie składowania różnego typu produktów. Niezależnie od tego, jaki system magazynowania przyjęty jest w Twoim przedsiębiorstwie, z pewnością najlepszym rozwiązaniem będą solidne regały magazynowe. Sprawdzą się one zarówno w niewielkich składzikach i na zapleczach, jak i w ogromnych halach o dużej powierzchni.

Solidne regały w niskiej cenie

Tym, co zdecydowanie przemawia na korzyść takiego rozwiązania do przechowywania, jest ich wysoki poziom wytrzymałości. Regały magazynowe produkowane są z solidnej stali malowanej proszkowo bądź poddawanej ocynkowi, dzięki czemu materiał ten nie rdzewieje i jest odporny na drobne uszkodzenia. Meble te posiadają również szereg wzmocnień, dzięki czemu pojedyncze półki posiadają nawet kilkaset kilogramów maksymalnego udźwigu, a cały regał wytrzyma obciążenie nawet do 2400 kilogramów.

Metal materiał doceniony przez producentów metali

Regały magazynowe wykonane z metalu pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni zarówno w małych składzikach jak i dużych halach magazynowych. Dzięki możliwości personalizacji ich rozmiarów oraz ilości półek możliwe jest maksymalne wykorzystanie całej wysokości pomieszczenia – od podłogi, aż do sufitu – do celów magazynowych. Możliwe jest również dobranie wysokości półek do rozmiarów przechowywanych przedmiotów.

Nasze regały magazynowe wyróżniają się najwyższą jakością wykonania wyłącznie z wysokiej klasy profesjonalnych komponentów, dzięki czemu przetrwają lata w niezmienionym stanie. Ponadto regały magazynowe w naszej ofercie odznaczają się łatwym i intuicyjnym montażem. Meble te prezentują się również estetycznie, dzięki czemu mogą być wykorzystywane nie tylko do potrzeb firmowych – z powodzeniem mogą być one instalowane także w mieszkaniach i domach jednorodzinnych.