Kreator regałów

Kreator regałów metalowych to w ostatnich miesiącach niewątpliwie niezbędne narzędzie dla wszystkich osób, które planują urządzić swój magazyn. Regały magazynowe Helios nadają się do tego idealnie. Konfigurator regałów narzędzie niezbędne przy zakupie  mebli do swojej hali.

Do czego służy kreator regałów?

Wiele osób podczas wyboru mebli do swojego magazynu ma problem z wybraniem regału. Głównym problem, który wówczas występuje są jego wymiary. W skalpach lub supermarketach można znaleźć regały które mają ograniczone wymiary. Często są one dostępne w kliku wersjach, które nie zawsze będą pasować do naszego magazynu. Wtedy kupując taki regał cała przestrzeń magazynu nie zostaje zagospodarowana.

Rozwiązaniem takiego rozwiązania jest właśnie kreator regałów. Jest to narzędzie które umożliwia wybranie regału z takimi parametrami jakie w danym momencie potrzebujemy. Narzędzie krok po kroku prowadzi użytkownika aby mógł wybrać idealny regał dla siebie. Możemy w nim oprócz wymiarów dobrać także ilości półek, udźwig półek a ponadto kolor regału.